Jelle Burggraaff

@ Kūrybinio bendradarbiavimo ekspertas (patirtis – Leuvardenas-Fryzija 2018)

APIE PRANEŠIMĄ

„Auditorija kaip vienas iš „Leuvardenas-Fryzija 2018“ prodiuserių”

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Su 60 auditorijų plėtrai skirtų renginių ir daugiau nei 400 pačių bendruomenių įgyvendintų kultūrinių iniciatyvų, „Leuvardenas-Fryzija 2018“ nutiesė kelią į naujojo tipo Europos kultūros sostinę, kurioje dėmesio centre atsidūrė bendradarbiavimas tarp kultūros operatorių ir auditorijų. Savo pranešime Jelle Burggraaff pasakojo apie pagrindinius veiksnius, sąlygojusius labai stiprų miestiečių įsitraukimą į šį projektą. Jis paaiškino, kaip visame regione kultūros operatoriai dirbo kartu su bendruomenėmis, ir kaip bendruomenės buvo remiamos kad galėtų organizuoti renginius pačios. Pranešime pateikiamos neįprastos ir naujos įžvalgos bei pavyzdžiai, kaip įtraukti auditorijas į procesą, kaip vienus iš kultūrinės programos sudarytojų.

APIE PRANEŠĖJĄ

Jelle Burggraaff – kūrybinio bendradarbiavimo ekspertas, besispecializuojantis tarptautinėse kultūros ir švietimo srityse. „Leuvardenas-Fryzija 2018 “ komandoje jis buvo atsakingas už projekto Europinės dimensijos įgyvendinimą.

Jelle Burggraaff veiklos centre – kultūros operatorių, organizacijų ir tinklų partnerysčių bendradarbiavimas ir jungčių tarp jų atsiradimas Europoje ir už jos ribų. „Leuvardenas-Fryzija 2018 “ projekte jis glaudžiai dirbo su ambasadomis ir kultūrinėmis organizacijomis iš viso pasaulio, įskaitant Britų tarybą, ISAP ir daugiau nei 20 Europos kultūros sostinių.
Jelle Burggraaff studijavo „Eurokultūra: Europa plačiajame pasaulyje“ studijų programoje Groningeno universitete (NL) bei Universidad de Deusto in Bilbao (ES).

El. paštas: jelle.s.burggraaff@gmail.com