Pier Luigi Sacco

@ Milano IULM universiteto dėstytojas, Harvardo universiteto vyresnysis tyrėjas

APIE PRANEŠIMĄ

„Dalyvavimas kultūriniame gyvenime ir visuomenės gerovė. Strateginis naujosios Europos kultūros darbotvarkės scenarijus”

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Pier Luigi Sacco kalbėjo apie naujojoje Europos kultūros darbotvarkėje aktualizuojamą dalyvavimą kultūroje kaip svarbų visuomenės gerovės faktorių. Tai du glaudžiai susiję aspektai, itin reikšmingi įgyvendinant tiek mokslinių tyrimų, tiek politikos darbotvarkę. Tikimasi, jog per ateinančius kelerius metus šiose prioritetinėse srityse Europos Sąjungoje atsivers didelės galimybės, o Europos kultūros sostinės šiuo požiūriu taps idealiomis laboratorijomis. Klausytojai sužinojo, kokias galimybes Europos kultūros sostinių programa atveria Europos bendruomenių gerovės kūrimui ir lokaliam vystymui ir naują įkvėpimą konkretiems veiksmams.

APIE PRANEŠĖJĄ

Pier Luigi Sacco dėsto kultūros ekonomiką Milano IULM universitete, jis taip pat yra vienas iš Trento miesto Bruno Kessler fondo Kompiuterinės žmonių elgsenos tyrimų laboratorijos (CHuBLab) direktorių, „metaLAB (at) Harvard“ vyresnysis mokslo darbuotojas ir Harvardo universiteto kviestinis mokslininkas. Be to, Pier Luigi Sacco – Europos Komisijos specialusis patarėjas švietimo ir kultūros klausimais, taip pat – Europos tyrimų patariamojo komiteto, Italijos kultūros ministerijos Kultūros ekonomikos komiteto, Čekijos Respublikos patariamosios mokslo ir inovacijų tarybos, bei Kūrybiškos Gruzijos patariamosios tarybos narys. Pier Luigi Sacco įvairiose pasaulio šalyse dirba, konsultuoja ir skaito pranešimus apie kultūros skatinamą plėtrą.