Phil Tulba

@ Socialinio verslo ekspertas, konsultantas

Phil Tulba – socialinių ir bendruomeninių įmonių ekspertas ir konsultantas, ilgiau nei 18 metų šia veikla užsiimantis Jungtinėje Karalystėje ir kitose Europos bei Pietryčių Azijos šalyse.

Phil Tulba dirbo paslaugų vadovu įmonėje „Locality UK“ – vadovavo komandai, kuri rengė mokymus ir teikė konsultavimo paslaugas įvairių dydžių ir įvairiais plėtros etapais veikusioms bendruomeninėms įmonėms. Ši parama apėmė įvairias sritis: verslo ir strateginio planavimo, finansinio modeliavimo ir prognozavimo, poveikio vertinimo, krizių valdymo ir apyvartumo, gebėjimų tikrinimo ir darbuotojų mokymo.

2018 m. Phil Tulba baigė darbą „Locality UK“ ir įsteigė savo įmonę „Tulba Consulting Limited“, siekdamas toliau įgyvendinti savąją viziją, pagrįstą tuo, kad pasaulyje turėtų vyrauti socialinis teisingumas, pasiekiamas per socialines ir bendruomenines įmones, t. y. asmenims ir bendruomenėms kartu stengiantis per verslą pasiekti didesnę gerovę, klestėjimą ir atsparumą.

2018 m. spalio mėn. Phil Tulba Vilniuje įsteigė mažąją bendriją „Tulbos konsultacijos“ ir įgyvendina nemažai projektų visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.