Paul Bourne

@ Meno vadovas, verslo konsultantas, Kembridžo universiteto tarybos narys

APIE PRANEŠIMUS

„Nuo kūrybinio mąstymo prie kūrybinio veiksmo”

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Paul Bourne provokacija – apie meno ir verslo santuoką (o gal romaną?). Pranešėjas kalbėjo apie galimybes, iššūkius ir netikėtumus, kurių atsiranda verslui draugaujant su kultūra. Klausytojai išgirdo įžvalgų, skirtų visiems, kurie savo santykį su kūrybiškumu laiko procesu, santykį su kultūra – vertinga investicija, o verslą – varomąją jėga.

„Kas bendro tarp F1 lenktynių ir teatro?”

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Ką bendro turi „Formulė 1“ bolido padangų keitimas, pozityvaus nusiteikimo futbolo komandai sugrąžinimas, policijos pajėgų kultūros sklaida, naujo IT kompanijos padalinio steigimas? Du dalykus: visuose šiuose procesuose dalyvauja Britanijos teatro trupė ir, antra, apie visus juos kalbama Europos kultūros sostinės forume. Sesija, skirta vertės, poveikio ir galios, kurią suteikia meno intervencijos versle, analizei.

APIE PRANEŠĖJĄ

Paul Bourne gyvena ir dirba Kembridže – ten jis kuria kūrybišką aplinką trijuose pagrindiniuose sektoriuose: dirbdamas profesionalaus teatro direktoriumi, verslumo mokytoju ir programos „Creative Communication for Business“ konsultantu. Kaip verslumo įgūdžių ugdytojas, Paul Bourne, visų pirma, pabrėžia bendradarbiavimą su menininkais, nustatant kūrybiškumo darbo vietoje galimybes, taip pat ir verslų mąstymą, komunikacijos poveikį ir pokyčius lemiantį vadovavimą. Paul Bourne – vienas pagrindinių programos „EPIC: Creativity & Communication Skills“ dėstytojų, jo paslaugomis naudojasi įvairių pasaulio šalių kultūros įstaigos ir įmonės, įskaitant Britų tarybą, BBC, „Novartis“, „Procter & Gamble“, „NIKE“ ir Liverpulio futbolo klubą. Paul Bourne – Kembridže įkurto savo profesionalaus teatro „Menagerie“ direktorius, Kembridžo universiteto mokslo bendradarbis, be to, jis skaito paskaitas Maskvos vadybos mokykloje.