Neil Peterson

@ Liverpulis 2008

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Atsisiųsti prezentaciją

Skaityti interviu

Neil Peterson (Liverpulis, Jungtinė Karalystė) yra Europoje veikiančios organizacijos Inside Track vadovas. Inside Track vysto praktinius projektus, kurie skatina piliečių dalyvavimą ir įsitraukimą į kultūrinius ir sporto renginius.

Anksčiau Neil dirbo įvairiuose nacionalinio ir regioninio lygmens projektuose, susitelkiančiuose į mokymą, užimtumą ir bendruomenės vystymą Jungtinėje Karalystėje. Vadovavo Šiaurės regiono labdaros komisijai ir kai kuriems novatoriškiausiems projektams, siekusiems padėti nepalankioje padėtyje esantiems žmonėms (2002–2004 m.). Neil taip pat koordinavo keletą sėkmingų tarptautinių mainų projektų, ypač skirtų jaunimui.

Europoje Neil geriausiai žinomas dėl darbo Liverpulis – Europos kultūros sostinė 2008 programoje. Neilas buvo atsakingas už tarptautinius ryšius ir vadovavo svetingumo bei savanorių programoms, kurios laikomos vienomis sėkmingiausių EKS svetingumo ir bendruomenės įtraukimo programų per pastaruosius dešimt metų. Dabar Neil dirba strateginiu patarėju daugybei EKS miestų ir miestų kandidatų, įskaitant ir Kaunas 2022.

Jo ypatinga patirtis naudingiausia skatinant kultūros ir sporto vaidmenį, leidžiantį miestams imtis strategiško požiūrio į dalyvavimą ir bendruomenių gebėjimų ugdymą.