Krzysztof Maj

@ WROCLAW 2016

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Atsisiųsti prezentaciją

Krzysztof Maj (Vroclavas, Lenkija) – nuo 2012 m. yra generalinis programos Vroclavas – Europos kultūros sostinė 2016 direktorius.

Vienu iš labiausiai įsimintų Vroclavo EKS programoje Krzysztof vadina savaitgalio atidarymą ir buvusio Pink Floyd gitaristo David Gilmour koncertą, į Laisvės skverą sutraukusį tūkstančius gerbėjų. Taip pat verta paminėti inovatyvią Miestų koalicijos idėją, suvienijusią Lenkijos miestus, siekusius EKS titulo 2016 m. ir pralaimėjusius Vroclavui, kuri buvo puikiai įvertinta Europos Komisijos. Daugelį metų Krzysztof pirmininkavo Lenkijos Respublikos Studentų parlamento Kultūros skyriui. Pastaruosius ketverius metus vadovavo džiazo daliai festivalyje Odra, taip pat buvo tūkstančius gerbėjų iš viso pasaulio pritraukusio Roko sostinės festivalio kurstytojas ir vienas iš įkūrėjų.

Krzysztof savo profesinę karjerą pradėjo žiniasklaidoje, vėliau įsitraukė į Manus fondo ir Jaunimo planetos asociacijos vykdomus studentų gerovės projektus. Buvo Liublino mero atstovas spaudai ir socialinių reikalų vadovo pavaduotojas.