John Bonnema

@ „Leeuwarden – Friesland 2018“ vykdantysis direktorius

APIE PRANEŠIMĄ

„Kultūros sostinės bendradarbiavimas su verslu”

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Verslas ir kultūra yra susiję daugeliu aspektų. 2018 m. Europos kultūros sostinėje Leuvardene-Fryzijoje buvo įrodyta, kad šie sektoriai stiprina vienas kitą. Pagerinti miesto, regiono ir jų gyventojų situaciją yra sudėtinga, tačiau būtina (ypač, kai pastarieji nėra sostinė). Kultūra šiame procese vaidina vieną pagrindinių rolių.

Įmonės gali turėti milžinišką naudą, kai miestai, kuriuose jos įsikūrusios, tampa Europos kultūros sostinėmis. Forume John Bonnema pateikė praktinių sėkmingo bendradarbiavimo tarp renginių, projektų, kultūros sostinės organizacijos ir verslo bendruomenės pavyzdžių.

APIE PRANEŠĖJĄ

John Bonnema buvo vykdantysis 2018 m. Europos kultūros sostinės Leuvardeno-Fryzijos (LF2018), Nyderlanduose, direktorius. Nuo 2014 m. jis dirba nepriklausomame fonde, kuris atsakingas už Europos kultūros sostinių planų įgyvendinimą. „Leuvardeno-Fryzijos“ organizacijoje jis buvo atsakingas už daug sričių: finansai, žmogiškieji ištekliai, rėmimai ir partnerystės, finansavimas, teisiniai klausimai, programos ir projekto valdymas, įskaitant rizikos valdymą, monitoringas ir vertinimas, planavimas ir atsiskaitymai. Prieš užimant šias pareigas, John Bonnema 17 metų dirbo sertifikuotu viešojo sektoriaus auditoriumi ir vadybos konsultantu apskaitos bei konsultacijų bendrovėje „PricewaterhouseCoopers“ (PwC). Jis taip pat priklausė įvairių festivalių ar koncertinių salių valdyboms.