Gintarė Masteikaitė

@ Lietuvos šokio informacijos centras / Šokio teatras „Dansema“

Žiūrėti prezentacijos įrašą

Atsisiųsti prezentaciją

Kultūros vadybininkė, prodiuserė, projektų vadovė daugiau nei 10 metų aktyviai dirbanti Lietuvoje ir užsienyje. Pagrindinės veiklos sritys: šiuolaikinis šokis ir cirkas, šiuolaikinio šokio spektakliai vaikams ir kūdikiams.

Nuo 2017 m. vadovauja Lietuvos šokio informacijos centrui ir organizuoja didžiausią scenos menu renginį Lietuvoje – Tarptautinį šiuolaikinio šokio festivalį “Naujasis Baltijos šokis”. Specializuojasi šiuolaikinio šokio spektakilų prodiusavime ir jų pristatymu užsienyje (Lietuvos šokio pristatymas scenos menų mugėse, festivaliuose ir įvairiuose teatruose Europoje, Kanadoje, P. ir Š. Amerikoje, Europoje, Azijoje), skatina tarptautinį bendradarbiavimą, aktyviai dirba su šiuolaikinio šokio ir cirko bendruomenėmis, didelį dėmesį skiria scenos menų auditorijos vystymui. Nuo 2015 m. kuruoja šokio teatro Dansema tarptautinę veiklą, per 2016-2018 m., teatro produkcija jau pristatyta daugiau nei 200 kartų Azijoje, Europoje ir Š.Amerikoje.

Nuo 2015 metų aktyviai prisideda prie šiuolaikinio cirko bendruomenės vystymo ir koordinuoja tarptautinį šiuolaikinio cirko festivalį „Naujojo cirko savaitgalis“ (org., Menų spaustuvė).

Dalyvauja tarptautinių scenos menų tinklų ir platformų, kaip Kedia, IPAY, ISPA, SUBCASE, Šiaurės ir Baltijos cirko tinklas, Aerowaves , Circusnext veiklose.