Agata Etmanowicz

@ Impact foundation / Vroclavas 2016

Skaityti interviu

Agata Etmanowicz (Varšuva/Lodzė, Lenkija) – Vroclavo – Europos kultūros sostinės 2016 auditorijų plėtros programos vadovė, organizacijos Impact foundation viceprezidentė.

Impact Foundation nuo 2011 m. konsultuoja kultūros organizacijas auditorijų plėtros srityje, organizuoja konferencijas, dirbtuves ir individualias konsultacijas. Fondas išleido ne vieną leidinį apie auditorijų plėtros koncepciją, įrankius ir gerąsias praktikas bei pristatė nemokamą auditorijų lokalizavimo įrankį (lokalizator.roswojwidowni.pl). Fondas yra dirbęs su daugiau nei 350 Lenkijos institucijų.

Nuo 2002 m. iki 2007 m. Agata dirbo Lenkijos Kultūros ministerijoje, kuravo Kultūros kontaktų biurą, Europos Bendruomenių ir „Kultūra 2000“ programas, taip pat buvo ministerijos paskirta derybininkė Europos Tarybos Kultūros reikalų komitete ir Audiovizualinių menų darbo grupėje.

Šiuo metu Agata veda dirbtuves, konsultuoja ir dirba su Lodzės Meno inkubatoriumi. Domisi ES kultūros politika, kūrybiniais verslais, tarptautinių projektų rengimu bei finansavimu.