Agata Etmanowicz

@ „Impact Foundation“ prezidentė

Pranešėjo įrašas neviešinamas

Anksčiau Agata Etmanowicz dirbo Lenkijos Kultūros ministerijoje, atstovavo šalį Europos Taryboje ir įvairiose Europos Komisijos darbo grupėse bei komitetuose. Ji padėjo organizacijoms gauti Europos Sąjungos finansavimą, taip pat vystant miestų ar regionų strategijas. A. Etmanowicz buvo prodiuserė, tarptautinių bendradarbiavimo projektų vadovė, žurnalistė… sąrašą būtų galima tęsti.

Šiandien ji jau beveik dešimtmetį dirba:
– „Impact Foundation“, padedant kultūros organizacijoms atsižvelgti į auditorijas visoje jų veikloje (skleidžiant džiaugsmą, dirbant pagal auditorijų plėtros filosofiją);
– „Menų fabrikas Lodzėje“ (kartu vystant Meno inkubatorių), padedant užaugti jauniesiems kūrybiniams enterpreneriams iš Lenkijos ir kitų šalių;
– „Poland Without Barriers“, skatinant prieinamumą visose gyvenimo srityse nuo architektūros iki renginių organizavimo.

Agata taip pat yra vežimėlių regbio gerbėja, šios sporto šakos Varšuvos komandos savanorė, skatinanti profesionalų požiūrį į žmonių su negalia sportą.

#allaboutpeople #socialusefulness #cultureworker #practitioner #audiencedevelopment #impact  #thereisnostrategywithoutdreams #importancies #dreambig #fun!