Europos kultūros sostinės forumas 2019

Europos kultūros sostinės forumas – tai „Kaunas 2022“ komandos inicijuojamas kasmetinis renginys, Kaune sutelkiantis įvairių kūrybinių sričių lyderius iš visos Europos. Forumas skirtas žinioms, įkvėpimui, naujoms pažintims ir bendradarbiavimo galimybėms atrasti. Vienas svarbiausių
šios iniciatyvos tikslų – paskatinti kultūros ir kitų sričių (verslo, mokslo, politikos) bendradarbiavimą.

Žmogiškasis faktorius

Vienijanti šiųmečio forumo tema – „Žmogiškasis faktorius“ – kelia klausimus, ar veikdami nepamirštame svarbiausio, kad nepaisant mūsų profesijos ar visuomeninio vaidmens – pirmiausia esame žmonės. Kaip išeiti iš savo socialinio burbulo ir iš tiesų suprasti kitą?

Pagrindinės temos

2019 m. forumo pranešimai, sesijos ar provokacijos apims aktualias meno ir verslo bendradarbiavimo, auditorijų įtraukimo ir socialinio verslo temas. Kvestionuosime nusistovėjusį mąstymą ir įprastas sampratas; pasitelkę muzikantus ir intuicijos galią, tobulinsime vadybos strategijas. Svarbioje kultūros diplomatijos forumo sekcijoje ieškosime atsakymų, kas lemia, atrodo, vis didėjančią visuomenės ir institucijų takoskyrą, taip pat ir gilėjančius politinius bei pilietinius nesutarimus Europoje. Pažadame ir gilesnį Europos kultūros dimensijos suvokimą.

Pranešimų mediateka

Rytis Zemkauskas
plus

Rytis Zemkauskas

Žurnalistas, televizijos laidų prodiuseris, „Kaunas 2022“ kuratorius

Akimirkos iš Europos kultūros sostinės forumo 2019

© 2018 Kaunas 2022 All rights reserved